Suli mizéria
A lányom novemberben múlt öt éves. Gyakorlatilag tegnap született. És mégis, már az iskolaválasztáson kell gondolkodnom… (még szerencse, hogy évvesztes, mert különben…) Pedig azt hittem, ha valaki, hát én meg fogom ezt úszni.
A lányom novemberben múlt öt éves. Gyakorlatilag tegnap született. És mégis, már az iskolaválasztáson kell gondolkodnom… (még szerencse, hogy évvesztes, mert különben…) Pedig azt hittem, ha valaki, hát én meg fogom ezt úszni.